HEM SL Gazlı Isı Eşanjörü

HEM SL Gazlı Isı Eşanjörü

HEM SL borulu ısı eşanjörü kompakt tasarımı ve esnek konfigürasyonuyla, Fırın tasarımcılarına, Rooftype üreticilerine yeni ufuklar açmıştır. HEM SL Cihazları, kanallı ısıtıcılar ve kurutucular dahil olmak üzere çok çeşitli hava ısıtma ve kurutma uygulamaları için verimli ve uygun maliyetli çözümler sağlamak üzere geliştirilmiştir.

ErP Direktifine uygun olan HEM SL serisi cihazlar 30 ve 200 kwatt aralığında 12 farklı kapasite de olup, daha yüksek gücün gerekli olduğu uygulamalarda, modüler yapısı sayesinde, cihazlar paralel veya seri olarak kurulabilir. Model ve boyuta bağlı olarak, bu tür çoklu modüller fabrikada önceden monte edilmiş olarak tedarik edilebilir.

ErP nedir?

ErP, Energy-related Products –Enerji İlişkili Ürünler Direktifi demektir. Avrupa Birliği‘ne üye olan ülkelerde yürürlükte olup, bir takım yasal yaptırımları tanımlamaktadır.

Eylül 2018’den bu yana mevcut Ecodesign regülasyonlarına sahip (EU) 2015/1188, Direktif 2009/125/ EC – Lot 21 Tier 1 (ErP) yönetmeliği, maksimum Azot Oksit (NOx) emisyon seviyelerini kapsayacak şekilde genişletilmiştir. Dogalgaz veya LPG (Propan) ile beslenen tüm sıcak hava ısıtıcılarının, NOx gaz salınımları 100 mg / kWh’ den az olmalıdır.

Ürün Fotoğrafları

Keşif Talep Formu