HEM DH Gazlı Isı Eşanjörü

HEM DH Gazlı Isı Eşanjörü

Hava kanallarında ve RooFtype klima santrallarında kullanılan HEM DH Model eşanjörler, T409 paslanmaz çelik borulu eşanjör, ve her bir boruda inshot tipi brülör içermekte olup ErP Direktifine uyumludur.

Cihazlar % 40-100 aralığında oransal olarak (0-10v BMS kontrolü ile ) çalışmakta olup, yoğuşma için bir yoğuşma tahliyesine ve solenoid vana içermektedir.

HEM DH serisi ısıtıcıların 30KW ve 200KW aralığında olup, daha yüksek gücün gerekli olduğu yerlerde modüller paralel veya seri olarak kurulmaktadır. Model ve boyuta bağlı olarak, bu tür çoklu modüller fabrikada önceden monte edilmiş olarak tedarik edilebilir.

ErP nedir?

ErP, Energy-related Products –Enerji İlişkili Ürünler Direktifi demektir. Avrupa Birliği‘ne üye olan ülkelerde yürürlükte olup, bir takım yasal yaptırımları tanımlamaktadır.

Eylül 2018’den bu yana mevcut Ecodesign regülasyonlarına sahip (EU) 2015/1188, Direktif 2009/125/ EC – Lot 21 Tier 1 (ErP) yönetmeliği, cihazların maksimum Azot Oksit (NOx) emisyon seviyelerini kapsayacak şekilde genişletilmiştir. Bu direktife göre Dogalgaz veya LPG (Propan) ile beslenen tüm sıcak hava ısıtıcılarının, NOx gaz salınımları 100 mg / kWh’den düşük olmalıdır.

Ürün Fotoğrafları

Keşif Talep Formu