AR Serisi Borulu Radyant Isıtıcı

AR Serisi Borulu Radyant Isıtıcı

AR serisi radyant ısıtıcılar; borulu üniter radyant ısıtıcı olarak bilinirler. Bu ısıtıcıların göze çarpan en önemli özellikleri, yüksek verimli, çok sessiz çalışması ve ekonomik fiyatlı olmalarıdır.

Fabrikalar, atelyeler, depolar, düşük işletme gideriyle, etkili ve verimli ısıtmanın gerekli olduğu eski ya da yeni endüstriyel tesislerin, spor salonlarının ısıtması için ideal ısıtıcılardır.

AR Serisi borulu radyant ısıtıcılar, 15 kW’tan 60 kW’a kadar 10 farklı anma gücünde olup, lineer ( SL ) ve U model seçenekleri bulunmaktadır.

Birbirine S/S kaplinlerle bağlanan, emisivite değeri 0,90 olan, Heat Treated Aluminize CALCOAT® Radyant Borular ve uygulama yerine göre çok bükümlü aluminyum , S/S veya Aluminize reflektör içeren AR Serisi Radyant ısıtıcılar, klasik ısıtma sistemlerine göre % 50 işletme giderlerinden tasarruf sağlamaktadır.

Isıtıcıların egzoz gazının ortak bir baca ile dışarı atılmasından oluşan herringbone sistemi sayesinde fabrikaların baca veya duvarlarında mininmum işlem yapara motanjı gerçekleştirilmektedir.

Ürün Fotoğrafları

Keşif Talep Formu