HEM NVx Gazlı Isı Eşanjörü

HEM NVx Gazlı Isı Eşanjörü

Powrmatic ErP uyumlu HEM NVx gazlı ısı eşanjörünün kompakt tasarımı ve esnek konfigürasyonu, tasarımcılara yeni ve yenilenmiş hava işleme üniteleri, kanallı ısıtıcılar ve kurutucular dahil olmak üzere çok çeşitli hava ısıtma ve kurutma uygulamaları için verimli ve uygun maliyetli çözümler sağlamak üzere geliştirilmiştir.

HEM NVx serisi 10 ve 175 aralığında 14 seçenekte mevcuttur. Daha yüksek ısıtmanın gerekli olduğu yerlerde modüller paralel veya seri olarak kurulabilir. Model ve boyuta bağlı olarak, bu tür çoklu modüller fabrikada önceden monte edilmiş olarak tedarik edilebilir.

ErP nedir?

ErP, Energy-related Products –Enerji İlişkili Ürünler Direktifi demektir. Avrupa Birliği‘ne üye olan ülkelerde yürürlükte olup, bir takım yasal yaptırımları tanımlamaktadır.

Eylül 2018’den bu yana mevcut Ecodesign regülasyonlarına sahip (EU) 2015/1188, Direktif 2009/125/ EC – Lot 21 Tier 1 (ErP) yönetmeliği, maksimum Azot Oksit (NOx) emisyon seviyelerini kapsayacak şekilde genişletilmiştir. Dogalgaz veya LPG (Propan) ile beslenen tüm sıcak hava ısıtıcılarının, NOx gaz salınımları 100 mg / kWh’den daha yüksek olmamalıdır.

Ürün Fotoğrafları

Keşif Talep Formu